29. 8. 2020

Adam Košir

Druhý ročník T-Group přináší velké změny a skvělé novinky!

Nové sály, nové kurzy, noví trenéři, nové společenské akce, nová šatna, zkrátka – nové T-Group pro nový školní rok.

Zrekonstruovali jsme studio!

Zatímco ostatní počítali ztráty a přemýšleli, jestli pandemii ustojí, my se rozhodli věnovat čas projektu T-Group LIVE a rekonstrukci studia! Připravili jsme jeden nový, jeden kompletně opravený sál, dokončili jsme šatnu tak, aby odpovídala moderním standardům a hlavní chodba je konečně v takové podobě, jakou jsme si na začátku fungování studia vysnili.

Připravili jsme nové kurzy!

Hned o tři nové kurzy se rozrostla naše stálá nabídka na nový školní rok. Jazz dance a Creative dance povede od září mimořádně talentovaná lektorka Martina Farkašová, která poslední roky strávila výukou v předních londýnských studiích a sama se celý svůj život tanci věnuje. “Jakmile jsme zjistili její kvality, ihned jsme jí nabídli spolupráci v maximálním měřítku, které si naše studio může dovolit. Na soustředění vedla přes 50 našich dětí a všechny do jednoho po jejích lekcích zářily nadšením,” zhodnotil hlavní trenérský přírůstek nového roku předseda T-Group Adam Košir.

Dalším kurzem, který nově najdete v naší nabídce, je Street dance. Jeho výuku si vezme na starost čerstvý absolvent T-Group Young Coaches Programu Petr Bezoušek, který v posledním roce předváděl v T-Group mimořádně pedagogické a taneční kvality. “Učit street u nás ve studiu je v podstatě splněný sen. Jako trenéři jsme se dlouho vzdělávali, abychom uměli dobře komunikovat a pracovat s dětmi a teď to chci maximálně využít v praxi. Zatím jsem vedl několik ukázkových hodin a odezva na ně byla velmi dobrá, takže doufám, že to vydrží i nadále,” těší se na své trenérské působení Petr.

Poslední novinkou je pak kurz power jogy, který povede již zmíněná lektorka Martina Farkašová. Tento kurz je vhodný pro všechny věkové skupiny. Do tohoto kurzu jsou zváni také rodiče, kteří si mohou každé pondělí večer zacvičit a zrelaxovat tělo po náročném dni. 

Další kvalitní trenéři v T-Group!

Dva důležité přírůstky do týmu lektorů v T-Group jsme již představili, není to ale ani zdaleka vše.

Další trenérskou posilou je mladá a mimořádně šikovná Marie Machátová, která se postará o naše nejmenší tanečníky. V kurzu Taneční a pohybová přípravka se zaměří aktivní krasobruslařka, tanečnice a lektorka na kulturu pohybu, základy různých druhů tance, správné držení těla a podobně. “T-Group jsem v posledním roce moc fandila a jsem ráda, že tu můžu pomáhat s trénováním dětí. Pro ty nejmenší je nejdůležitější správná motivace a zábava, ale nesmí se zapomínat na poctivý trénink, zodpovědnost a týmového ducha. Udělám maximum pro to, aby všem malým tanečníkům bylo v T-Group dobře,” shrnula své trenérské plány Marie.

Mimořádně slibně vypadá skupina mladých trenérů, kteří si svou pozici v T-Group vydobyli v kurzu pro mladé trenéry. O naše stepařské začátečníky se tak postarají Josefa Vysloužilová, Kristýna Debsová, Veronika Ovečková, Adéla Jelínková, Sára Gladišová a Kateřina Krutilová. “Našim cílem je, aby tito mladí trenéři zajistili co nejvíce individuální přístup všem stepařským začátečníkům. Všechno budeme společně konzultovat, ale už teď v nich máme obrovskou oporu a všichni jsou mimořádně zodpovědní. Věříme, že pozvednou začátečnický step na úplně novou úroveň,” vysvětlil hlavní choreograf T-Group Tobiáš Košir.

Club Day a další novinky!

Vzhledem k pandemii koronaviru byla zrušena celá řada stepařských a tanečních soutěží a festivalů. V T-Group ale chceme, aby děti přesto dostaly možnost nějakého sociálního vyžití. Proto od nového školního roku zavádíme Club Day, kde se setká celé studio, aby si členové společně zastepovali, zatančili a měli možnost se navzájem poznat i mimo tréninky. “V USA je to běžná praxe klubů a studií, že se jednou za čas sejdou, aby utužili kolektiv. Ve studiu dáme vždy Club Day na starost nějaké skupině stepařů, kteří budou mít za úkol připravit občerstvení, zábavu a celé odpoledne zorganizovat. Akce je pro děti a také pro rodiče, kteří si budou moct ve studiu v klidu popovídat a hned nespěchat s dítětem z tréninku,” vysvětlil koncepci Adam Košir. První Club Day se připravuje zhruba na polovinu září a o jeho organizaci se postará osmička mladých trenérů, kteří ve studiu úspěšně prošli trenérským kurzem.

Věříme, že vás všechno, co jsme na nadcházející školní rok připravili, potěšilo. Proto nezbývá než dodat, na viděnou v T-Group! ❤️

Mohlo by vás také zajímat

9. 12. 2019

Adam Košir

Máme první PROMO video

Podařilo se! Máme první propagační video pro T-Group.

28. 8. 2020

Adam Košir

Máme týden otevřených dveří v T- Group!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 1.-4. září od 13 do 19 hodin!

18. 6. 2020

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem Koširem pro Brněnský metropolitan

V T- Group se děly i v čase karantény skvělé věci. O projektu T- Group LIVE jsme průběžně informovali na našem Facebooku. Více o naší iniciativě, která spojila stepařský svět, prozradil v rozhovoru pro Brněnský metropolitan zakladatel studia Tobiáš Košir.

12. 12. 2019

Adam Košir

T-Group má mistry světa

Na přelomu listopadu a prosince roku 2019 se členové T-Group zúčastnili Mistrovství světa ve stepu.

Všechny články