11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

19. 2. 2021

Adam Košir

Máme zástupce ve světové komisi tanečníků!

Tobiáš Košir byl zvolen do šestičlenné komise, která reprezentuje tanečníky z celého světa.

24. 9. 2020

Adam Košir

Napsali o nás: Step žije, chce dokázat mladý mistr světa!

O T-Group je zase slyšet. Po řečkovickém zpravodaji ŘEČ a Brněnském Metropolitanu se naše studio dostalo do dalšího média.

2. 12. 2019

Adam Košir

První velký rozhovor o T-Group!

První oficiální rozhovor o T-Group je tady!

18. 6. 2020

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem Koširem pro Brněnský metropolitan

V T- Group se děly i v čase karantény skvělé věci. O projektu T- Group LIVE jsme průběžně informovali na našem Facebooku. Více o naší iniciativě, která spojila stepařský svět, prozradil v rozhovoru pro Brněnský metropolitan zakladatel studia Tobiáš Košir.

8. 4. 2021

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem pro IDO

Tobiáš Košir se stal historicky prvním Čechem, který se dostal do komise tanečníků International Dance Organization. O jeho zvolení do funkce jsme psali zde. Mezinárodní taneční organizace s ním udělala velký rozhovor o jeho spojení s IDO.

Všechny články