Club Day 2024

Datum

7. 6. 2024

Čas

16:00

Místo

T-Group Dance Studio

Jak jinak oslavit společné úspěchy, načerpat novou energii a dát si menší přestávku od každodenní dřiny, než na akci jako je T-Group Club Day?

Je za námi úspěšná kvalifikace na mistrovství České republiky i samotné MČR, a my máme rozhodně co slavit! Přidejte se k nám i vy a pojďme si společně užít odpoledne plné pohody, skvělých lidí a také spousty občerstvení, kterého se letos týká jedna obzvlášť skvělá novinka. Zváni jsou všichni od stepařů a tanečníků až po organizační tým, podporující rodiče a sponzory.

Kdy?

Kde?

  • T-Group Dance Studio 
  • Jsme připraveni i na nepřízeň počasí, akce se uskuteční za všech okolností

Jídlo a pití zdarma nebo za dobrovolný příspěvek.

 

Na co se můžete těšit?

Tato událost je skvělou příležitostí na chvilku vydechnout, zastavit se a společně si užít odpoledne bez stresu a spěchu, který obvykle provází soutěže i jiné akce, kterých se jako T-Group účastníme. Tentokrát je to o nás a pro nás. Po delší době je právě Club Day tou nejlepší příležitostí pobavit se s trenéry i celým vedením studia o věcech, na které normálně nezbývá čas, a poznat se tak i z té neprofesní stránky zase o něco lépe. I letos bude k dispozici posezení přímo před naším studiem i prostory studia včetně stepařských sálů, které budou otevřené všem tanečníkům, kteří budou mít chuť se zúčastnit jamu a zastepovat si jen tak pro radost.

Díky tomu, že se T-Group každým rokem rozrůstá, rozšiřuje se i okruh oblastí, do kterých se chceme zapojit a studio tak opět obohatit o něco nového. Velikou novinkou pro letošní rok je náš vlastní pojízdná kavárna, která premiérově otevře právě v pátek 7. 6. jen pro vás, členy T-Group. Celý tento projekt, tentokrát v oboru gastronomie, pro nás samotné představuje jednu z dalších, úplně nových výzev. Jsme moc rádi, že právě vy máte tu příležitost být u premiérového otevření s námi. Ve food tracku budeme nabízet kvalitní kávu i jiné nápoje, spoustu pokrmů domácí přípravy, jako například wafle, panna cottu, nebo zeleninové špízy a tortilly. Můžete se ale také těšit na grilovanou klasiku jako hermelíny, hamburgery a k tomu točenou limonádu i pivo.

To vše speciálně pro vás připraví dobrovolníci z našich řad, kteří si jsou moc dobře vědomi toho, že ten nejkrásnější úsměv a spokojenost po namáhavém období vykouzlí právě dobré jídlo a pití, které si můžete užít s lidmi, se kterými vám je fajn. 

Nezapomněli jsme ani ty mladší členy T-Group komunity, pro které bude T-Group Club Day jedinečnou příležitostí obohatit svou sbírku T-Group Cards o jeden exkluzivní kousek, který je z důvodu velikého zájmu téměř nemožné sehnat. Jedná se samozřejmě o vzácnou kartičku s Tobiášem Koširem, kterou by chtěl mít ve sbírce snad úplně každý mladý stepař. Tak nepromarněte tuto skvělou příležitost a získejte kartičku s Tobiášem právě vy!

Součástí akce bude i krátká prezentace projektu European Dance Center, který chceme v Brně vybudovat a vytvořit tak největší taneční a stepařské centrum v Evropě. 

Klubový den, který letos pořádáme už počtvrté, je především projevem naší vděčnosti a alespoň malou odměnou pro neuvěřitelně silnou skupinu lidí, která je schopná pro naplnění našich společných cílů mnohé obětovat a vždy vydržet až do konce. Ze začátku to bylo založení T-Group a přečkání covidové krize, což vypadalo jako téměř nemožný úkol. Nyní, o pět let později, jako největší stepařské studio v Evropě, budujeme jeden stepařský sál za druhým, organizujeme 4 závěrečné show za jeden víkend, tvoříme zázemí pro zhruba 250 tanečníků, nebo třeba pořizujeme náš první food track. To vše by ani ve snu nebylo možné, kdyby jsme neměli tu čest spolupracovat s lidmi, kteří v nás věří a chtějí být na této neobyčejné cestě k nemožnému společně s námi.

Děkujeme.

Těšíme se na vás, vaše T-Group❤️


 

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)