LIFETIME - T-Group Show 2024

Datum

13. 1. a 14. 1. 2024

Čas

SO 14:00 a 17:00, NE 14:00

Místo

Divadlo Radost

Cena

400,-

Prožijte se námi jeden životní příběh plný stepu a tance. Můžete se těšit na show ztvárněnou opravdovými profesionály a vycházejícími hvězdami stepařského světa. Tobiáš Košir a soutěžní stepaři z T-Group si pro vás tentokrát připravili něco opravdu speciálního!

Rezervovat vstupenky

13. a 14. ledna 2024 máte jedinečnou příležitost zažít v Divadle Radost nevšední stepařskou show LIFETIME, kterou jsme pro vás připravili. Příběh jednoho lidského života vyprávěný stepem, jinými tanci a skvělou hudbou. To vše a k tomu téměř 80 mistrů světa ve stepu, našich soutěžních stepařů z T-Group. U toho nemůžete chybět! 

Pro velký zájem, se kterým jsme se setkali u předchozích představení, jsme připravili hned tři termíny, kdy se s námi můžete naživo setkat. V sobotu 13. 1. na premiéře ve 14:00 a dále v 17:00. V neděli 14. 1. se na vás budeme těšit ve 14:00. 

Všechna představení budou totožná, můžete tedy zvolit termín, který se vám hodí nejvíce. 

Prodej vstupenek začíná ve čtvrtek 30. 11. ve 20:00. Do 20:00 je vyhrazen pro členy T-Group. Objednávat můžete online na našem webu přímo v této události. 

Nabídka doplňkových promo předmětů: 

  • Limitovaná edice triko LIFETIME (400 Kč)
  • Plakát podepsaný všemi účinkujícími (200 Kč)
  • Plátěná taška T-Group for LIFETIME (200 Kč)
  • Náramek T-Group for LIFETIME (80 Kč)
  • T-Group ALL in ONE LIFETIME - tričko, plátěná taška, plakát a náramek      LIFETIME + 4 T-Group náhodné kartičky s našimi stepaři (800 Kč)

Výtěžek z celé show LIFETIME chceme jako vždy využít na rozvoj T-Group a podporu našich stepařů. 

Další důležité informace:

  • Délka představení: 90 minut + přestávka
  • Cena za vstupenku: 400 Kč (včetně záznamu ze show)
  • Účinkující: Tobiáš Košir, tři soutěžní formace T-Group (netýká se formace T-Group Progress) a taneční kurzy Advanced a PRO. V show nevystupují nesoutěžní stepaři, začátečníci a taneční kurzy. 
  • Dress code: Smart Casual

Jménem T-Group Dance Studia a především našich účinkujících vás zveme na show LIFETIME. 

Rezervace vstupenek

Nejčastější otázky

Vystupují na show i začátečníci?

Začátečníci a další nesoutěžní stepaři a tanečníci v show LIFETIME nevystupují. Budeme ale moc rádi, když nás přijdou podpořit a podívat se, jak vypadá step ve své nejlepší podobě.

Mají nějakou show i nesoutěžní stepaři a tanečníci?

Pro nesoutěžní stepaře a tanečníky připravujeme show, která se uskuteční v červnu. Na ní se setkají mistři světa ve stepu s našimi začátečníky na jednom pódiu. V této show LIFETIME ale vystupují pouze stepaři, kteří už za sebou mají soutěže a patří do formace děti, junioři nebo dospělí.

Co když se mi nepodaří koupit vstupenku ani na jednu ze tří show?

V případě, že se všechny tři představení vyprodají, nabídneme ještě čtvrté, které bude v neděli v 17:00. Nemusíte tedy mít obavy, že byste se v případě zájmu na show nedostali

Kdo všechno v show vystupuje?

V show LIFETIME vystupují naši soutěžní stepaři, kteří už mají za sebou soutěže. Konkrétně se jedná o dětskou, juniorskou a dospělou formaci. Show je doplněna o taneční vystoupení jazz dance a contemporary a to našimi tanečníky z kurzů Advanced a Pro.

Bude možné zakoupit promo materiály i jindy než při koupi vstupenek?

Ano, členové T-Group budou mít možnost objednat trika, plakáty, náramky a plátěné tašky i samostatně. O všem budou členové dostatečně předem informování. Vše bude zároveň k dispozici i na místě konání show.

Jak dlouhé je celé představení?

Představení trvá zhruba 90 minut + přestávka.

Liší se v něčem jednotlivá představení?

Všechna představení LIFETIME jsou stejná. Jedná se o opakování jednoho představení.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)