Mistrovství České republiky 2023

Datum

25.5.2023

Čas

-

Místo

Praha

Podaří se T-Group vytvořit vítězný hattrick na pozici nejúspěšnějšího stepařského studia v ČR? Po dvou úspěšných šampionátech a historicky nejúspěšnějšímu mistrovství světa se dostáváme do složité pozice, kdy každé obhájení pozice je náročnější. Naši stepaři pracovali naplno a udělali vše pro to, abychom mohli ze soutěže odjíždět s hlavou vztyčenou a plní hrdosti za dobře odvedenou práci.

V roce 2023 vypraví T-Group Dance Studio na mistrovství republiky nejvíce choreografií v historii soutěže. Celkem 72 soutěžních jednotek za T-Group vystoupí na pražském MČR a pokusí se vybojovat postupy na mistrovství Evropy a mistrovství světa. 

Letošní šampionát bude pro nás náročný, protože jsme připravili celou řadu nových choreografií s novým složením a dali jsme tak příležitost mnoha mladým stepařům zažít si první soutěž už v raném věku. 

Ve sportovní terminologii by se tato sezóna dala označit jako rebuild, tedy připravení celého studia na budoucí soutěže v následujících letech a vytvoření ideálních podmínek pro další růst studia. I přes to, že věkově budeme například v dětské kategorii jednoznačně nejmladší studio na MČR, uděláme maximum pro to, aby celodenní soutěž byla pro naše stepaře dobrou zkušeností a dobrým výchozím bodem pro další české i mezinárodní soutěže. 

Budeme rádi za všechny, kteří nás do Prahy přijedou jako každý rok podpořit a ukázat, že T-Group rodina se neustále rozrůstá a společně zvládneme všechno! Děkujeme za přízeň a držte nám pěsti!

 

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)