Mistrovství České republiky 2024

Datum

30. 5. 2024

Čas

-

Místo

Praha

Druhá akce letošní soutěžní sezóny je tu! Už 30.5. dostane celý tým T-Group příležitost znovu se ukázat, a to na samotném mistrovství České republiky, které se už druhým rokem odehraje v pražském Kongresovém centru.

 Letošní účast na MČR není oproti předešlým ročníkům ani zdaleka samozřejmostí. Republikovému šampionátu předcházela náročná kvalifikační soutěž, ze které na mistrovství postoupilo z každé kategorie nanejvýše osm choreografií.


 Díky tomu, že T-Group dokázalo, i přes několik nepříjemných komplikací, předvést špičkový výkon nejen v rámci samotných soutěžních čísel, ale hlavně jako skvěle sehraný tým profesionálů, kteří svoji práci dělají svědomitě a s radostí, vysíláme na letošní Mistrovství České republiky ve stepu celkem 68 soutěžních jednotek, a to včetně všech 4 formací a produkce, díky kterým si na MČR zastepuje úplně každý soutěžní stepař z T-Group.


 Na této, pro chod a budoucí směřování studia, velice významné soutěži se ukáže, jaká z čísel opět obstojí v každým rokem silnější konkurenci a dostanou tak příležitost podívat se na samotné mistrovství světa. Jen choreografie z těch nejvyšších příček se totiž budou moci předvést na jevišti této nejočekávanější soutěže, která každoročně stepařskou soutěžní sezónu uzavírá.


 Aby motivace nebylo málo, z MČR právě tři nejlepší formace postoupí na Galavečer Mistr mistrů, kde se utkají i s ostatními tanečními styly a pokusí se opět obhájit důležité místo stepu ve světu tance. Splnit tento nelehký úkol se T-Group v minulých letech několikrát podařilo, a své zkušenosti jsme tak díky účasti na této akci opět obohatili o něco, co běžný stepař nezažívá každý den.


 Právě proto, že bylo nutné si letošní účast na MČR vybojovat, si možnosti být její součástí vážíme o to více. Po náročných a poctivých přípravách, plných dřiny, trpělivosti a nepochybně i stresu, nyní už jen ladíme poslední detaily a nemůžeme se dočkat, až předvedeme, jaký kus práce jsme od kvalifikace stihli udělat. V T-Group se totiž nepřestáváme zdokonalovat a pracovat na tom, aby jsme publikum opět měli čím ohromit. Buďte u toho jako vždy s námi a zažijte další kousek nevyzpytatelné, ale vzrušující cesty našeho týmu.


 Držte nám pěsti, vaše T-Group❤️

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)