ONCE UPON A TIME - Velká stepařská show T-Group 2023

Datum

24.6.2023

Čas

13:00, 17:00

Místo

Divadlo Radost

Velká stepařská show T-Group, kde se představí na jednom pódiu stepaři světových kvalit, mistři světa, ale také naši začátečníci, kteří stepují teprve rok a už zvládli připravit vystoupení pro velké divadlo. Těšíme se na vás a věříme, že si show užijete společně s námi!

Zažijte s námi Velkou stepařskou show T-Group, která se letos ponese v duchu tématu Once Upon a Time. Těšit se můžete na mistry světa ve stepu, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, členy nejlepšího světového stepařského studia pro rok 2022, ale také začínající stepařské naděje budoucnosti. 

Veškerý zisk ze vstupenek a zakoupených médií jde přímo na podporu T-Group Dance Studia. Každý zákazník obdrží ke vstupence záznam a fotografie ze show v digitální podobě. Ke vstupenkám bude možné zakoupit speciální edici plakátu podepsaného od všech účinkujících (kteří se už umí podepsat) a také limitovanou edici T-Group triček “Once Upon a Time”, kterou vydáme speciálně k příležitosti letošní show. 

Stepařskou cestu T-Group z pohádky do pohádky můžete vidět živě v sobotu 24. 6. 2023 v Divadle Radost hned dvakrát, a to od 13 a od 17 hodin (dvě různá představení). 

V polední show od 13:00 uvidíte choreografie našich mladších stepařů v kombinaci se zkušenými dospělými stepaři. Ve večerním představení od 17:00 už uvidíte převážně starší stepaře a tanečníky. Přesné rozdělení najdete na konci článku v často kladených dotazech.

V případě zájmu je možné zakoupit vstupenky na obě představení. 

Upozorňujeme, že stepařská show bude ze své podstaty hlučná a není vhodná pro diváky s citlivým sluchem a malé děti. Méně hluku bývá obvykle v zadní části hlediště. 

V průběhu show bude krátká přestávka na občerstvení.

Dress code: Smart casual

Tuto akci finančně podpořil Jihomoravský kraj.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)