Příměšťák 2022

Datum

8.-12.8.2022 + 15.-19.8.2022

Čas

8:30-16:00

Místo

T-Group Dance Studio

Cena

2 900 Kč

T-Group příměšťáky 2022 se ponesou v duchu pirátského tématu! Můžete se těšit na lekce tance, stepu, herectví a mnoho dalšího. To vše pod vedením 15 trenérů z T-Group, kteří zajistí kvalitu a individuální přístup na celé akci. Těšíme se na vás!

A je to tady! Od 8. do 12. srpna a od 15. do 19. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťáky s mistry světa. Tanec , step , herectví , akrobacie.

To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňské velmi úspěšné premiéře navazujeme letos hned dvěma příměstskými tábory s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky! 

Chcete do toho jít s námi?  Vyplňte přihlášku a zajistěte si ten nejlepší možný vstup do světa stepu, tance a umění.

 

Kapacita příměšťáku je omezena! Kvalita a individuální přístup jsou totiž u nás na prvním místě! 

 

Program:

15 našich zkušených lektorů připravuje pro děti na taneční a stepařský příměstský tábor celou řadu skvělých aktivit, které se všechny ponesou v duchu tématu Piráti. Děti se mohou těšit na lekce stepu, tance, akrobacie, herectví, základů atletiky a zdravého pohybu, to vše hravou formou. Děti si užijí nejen zázemí nově zrekonstruovaných tanečních a stepařských sálů, ale také venkovních prostor v prostředí Zamilovaného hájku a blízkého okolí Řečkovic.

Celý příměstský tábor svou účastí a vedením lekcí zaštiťuje Tobiáš Košir – devítinásobný mistr světa ve stepu, v loňském roce oceněn mezinárodní taneční organizací IDO jako nejúspěšnější soutěžní světový tanečník, finalista Česko Slovensko má talent 2019, zakladatel a Head Choreographer T-Group Dance Studio. Náš tým lektorů je tvořen tanečníky, stepaři, herci a trenéry, kteří mají obrovské zkušenosti s prací s dětmi a dlouhodobě se podílí i na vedení kurzů přímo v T-Group.

Nejčastější otázky

MUSÍ MÍT DÍTĚ VLASTNÍ STEPAŘSKOU OBUV?

Nemusí. Ve studiu máme stepařské boty k zapůjčení zdarma.

PRO KOHO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VHODNÝ?

Vhodnou věkovou skupinou jsou děti od čtyř do deseti let. Nemusí mít žádné zkušenosti s tancem ani stepem, na T-Group příměšťáku se budeme těšit na všechny děti, které mají rády pohyb a zábavu.

KDO LEKCE POVEDE?

Několik lekcí povede sám zakladatel studia a devítinásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir. O zbytek programu se postarají nejrůznější lektoři, kteří primárně vedou lekce v T-Group. Celkem se o děti bude starat 15 trenérů, tanečníků, stepařů a herců.

CO SE DÍTĚ NA PŘÍMĚŠŤÁKU NAUČÍ?

V průběhu příměstského tábora si děti osvojí základy různých tanečních stylů, u nejmenších pak tanec obecně. Dále se naučí propojovat taneční prvky s akrobacií a hravou formou si otevřou brány do světa tance a umění. Dalšími prvky příměšťáku budou také lekce základů gymnastiky, atletiky, správného držení těla a mnoho dalšího.

MÁ T-GROUP KURZY PRO MALÉ DĚTI I MIMO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

Samozřejmě! Každý rok nabízíme několik kurzů, které jsou vhodné pro děti od čtyř let. Hlavním kurzem je step pro začátečníky, dále pak nabízíme pro nejmenší taneční a pohybovou přípravku, kde se teprve děti samy rozhodují, který taneční styl jim bude nejvíce vyhovovat. Dále u nás ve studiu nabízíme kurzy jazz dance, creative dance, contemporary, street dance a kondičního a kompenzačního tréninku.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)