Soustředění 2021

Datum

23.-27.8.2021

Čas

8:30-18:00

Místo

T-Group Dance Studio

Dokáže T-Group navázat na soustředění z roku 2020, které nadchlo všechny naše stepaře a dokázalo je motivovat k dalšímu roku tvrdé práce a překonávaní překážek? My věříme, že ano! Proto jsme na letošní soustředění připravili spoustu novinek, pozvali nové trenéry a naplánovali mnoho inspirativních lekcí!

Naváže T-Group na loňské skvělé soustředění? 

Blíží se konec srpna a s ním přichází i druhé velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu loňského soustředění se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

Týden plný tance, stepu, workshopů a přednášek!

V týdnu od 23. do 27. srpna vždy od 8:30 do 18:00 budou všichni naši stepaři trénovat, aby se připravili na první velkou T-Group show v Divadle Radost, MČR ve stepu a případně i mistrovství světa!

Příprava na soutěž i osobnostní rozvoj!

Náplní soustředění bude zejména trénink a ladění všech tří formací, které nás budou na soutěžích reprezentovat, dále produkce, speciální choreografie na show v Divadle Radost, ale také stepařská improvizace, technika, cutting contest a mnoho dalšího. 

Z taneční části se můžou naši stepaři těšit na jazz dance, creative dance, contemporary, balet, základy tanečního bojového umění a to ani zdaleka není všechno. 

Herci, trenéři a pedagogové

Z externích lektorů představí své umění herečka Pavla Vitázková se svými workshopy, baseballový a pohybový trenér Marián “Čočo” Krásny s lekcemi zdravého pohybu. Po loňském úspěchu se vrací i workshopy akrobacie a gymnastiky. Samozřejmě chystáme i několik překvapení, na která si ale budete muset počkat až na samotné soustředění. 

Uzavření online období a vize do budoucna

Nedílnou součástí soustředění bude také vyhodnocení výsledků soutěží z doby karantény, kdy naše studio bylo zavřené, ale stepaři na sobě přesto pracovali v domácím prostředí prostřednictvím online lekcí. Mimo jiné proběhne i přednáška T-Group Standards. Ta má za cíl představit členům směr, jakým se studio ubírá a vize, které do budoucna má. Po loňské přednášce na podobné téma se do fungování studia zapojilo daleko více členů, a i díky tomu se poté naše řady v průběhu roku velmi rozrostly. Stepařům bude také představen sportovní systém Sportlyzer, se kterým nově T-Group spolupracuje, rezervační systém Reenio a mnoho dalšího. 

Roztančíme Řečkovice, stejně jako loni!

V pátek 27.8. se jako součást soustředění představí T-Group na Dětském dni za radnicí v Řečkovicích, kde uvidíte některé z mistrovských choreografií našeho studia. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit a řeknete o akci i dalším lidem, které by step a vše, co ve studiu děláme, mohlo oslovit. 

Na všechny se budeme na konci srpna těšit na viděnou. 

Základní informace o soustředění: 

Kdy: 23. – 27. 8. 2021 (8:30 – 18:00)

Kde: T-Group Dance Studio

Jídlo a pití: zajištěn oběd a pitný režim

Přespávání: každá formace jednou přespí ve studiu (odměna za zvládnutí online výuky)

Cena: v závislosti na kompenzacích 0 Kč, 600 Kč nebo 2900 Kč

DŮLEŽÍTÉ: Po vytvoření rezervace vám přijde celý přehled rezervace včetně PDF s rezervační vstupenkou do emailu. V případě, že email se vstupenkou a potvrzením nedorazí, podívejte se, prosím, i do nevyžádané pošty. PDF je možné stáhnout i z potvrzovací obrazovky po vytvoření rezervace. Vstupenku si s sebou vezměte na akci vytištěnou nebo v mobilním telefonu pro potřeby odbavení rezervací.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)