Soustředění 2022

Datum

22.-26.8.2022

Čas

8:30-18:00

Místo

T-Group Dance Studio

Blíží se konec srpna a s ním přichází i třetí velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu soustředění z posledních dvou let se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

Blíží se konec srpna a s ním přichází i třetí velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu soustředění z posledních dvou let se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

Týden plný tance, stepu, workshopů a přednášek!

V týdnu od 22. do 26. srpna vždy od 8:30 do 18:00 budou všichni naši stepaři trénovat, aby se připravili na mistrovství světa ve stepu a na novou sezónu, která je poté čeká!

Příprava na soutěž i osobnostní rozvoj!

Letos nás čas netlačí tak jako v minulých letech a formace máme téměř připraveny, důkazem může být titul mistrů Evropy ze všech tří hlavních věkových kategoriích.  Můžeme si tedy dovolit pojmout soustředění jinak než v loňském roce. Více tance, více přednášek, více nesoutěžního stepu a více speciálních lekcí. Na čtvrtek poté chystáme projekt, který ale zůstane pro naše členy tajemstvím.  

Tanečníci, maséři, trenéři a pedagogové

Z externích lektorů představí své umění skvělá tanečnice Contemporary Simona Doležalová se svými workshopy, bojové umění spojené s hudbou a rytmem si připraví po loňském úspěchu opět Barbora Veselá. Jsme nadšení, že navážeme na dosavadní spolupráci s maséry a fyzioterapeuty z OK Movement, kteří se našim členům budou věnovat tři celé dny ze soustředění. Připraví si kompenzační cvičení, aktivační cviky, warm up i cool down drilly a podobně. Těšit se naši stepaři mohou i na přednášky o zdravém sportu, pohybu a stravování od trenéra olympioniků Petra Košira. Samozřejmě chystáme i několik překvapení, na která si ale budete muset počkat až na samotné soustředění. 

Plán na školní rok a vize do budoucna

Mimo jiné proběhne i přednáška T-Group Standards. Ta má za cíl představit členům směr, jakým se studio ubírá, a vize, které do budoucna má. Po loňské přednášce na podobné téma se do fungování studia zapojilo daleko více členů, a i díky tomu se poté naše řady v průběhu roku velmi rozrostly. 

Zakončíme to jamem ve Staré prádelně!

V pátek 26. 8. zakončíme soustředění a celé prázdniny T-Group Summer Tap Jamem 2022 ve Staré prádelně. Loni se akce skvěle vydařila a letos ji ozvláštní živá hudba od Filipa Zeinera a Martina Zezuly, umělců, kteří zazářili na naší velké stepařské show v červnu tohoto roku. 

Základní informace o soustředění: 

Kdy: 22. – 26. 8. 2022 (8:30 – 18:00)

Kde: T-Group Dance Studio

Jídlo a pití: zajištěn oběd a pitný režim (hrazeno z dotace MMB v programu Mládežnický sport ve výši až 30 000 Kč)

Přespávání: každá formace jednou přespí ve studiu (odměna za týmovou práci a zvládnutí soutěží)

Cena: 2 900 Kč

DŮLEŽÍTÉ: Po vytvoření rezervace vám přijde celý přehled rezervace včetně PDF s rezervační vstupenkou do emailu. V případě, že email se vstupenkou a potvrzením nedorazí, podívejte se, prosím, i do nevyžádané pošty. PDF je možné stáhnout i z potvrzovací obrazovky po vytvoření rezervace. Vstupenku si s sebou vezměte na akci vytištěnou nebo v mobilním telefonu pro potřeby odbavení rezervací.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)