Summer Jam 2022

Datum

26.8.2022

Čas

16:00

Místo

Stará prádelna Brno-Bystrc

Konec prázdnin i letos spojíme s jednou z našich akcí. Těšit se můžete na stepařský jam ve Staré prádelně pod hradem Veveří. Loňská akce se mimořádně vydařila a my věříme, že i letošní ročník se ponese v duchu kvalitního stepu, hudby, zpěvu a hlavně dobré zábavy a pohodové atmosféry.

Prázdniny letos zakončíme T-Group Summer Jamem 2022. Poslední den náročného soustředění se odměníme posezením a stepařskou improvizací na umělou a letos dokonce i živou hudbu v restauraci Stará prádelna. 

Těšit se můžete na opékání selete, rustikální atmosféru a spoustu přírody. Naši stepaři z T-Group se pak postarají o to, aby byl den pro všechny návštěvníky nezapomenutelným. T-Group Summer Jam 2022 zaštiťuje svou účastí devítinásobný mistr světa ve stepu a zakladatel T-Group Tobiáš Košir. Speciálními hosty pak letos budou Martin Zezula a Filip Zeiner, hudebníci, kteří zazářili už na naší červnové Velké stepařské show T-Group. Těšíme se, až to společně rozjedeme a vstoupíme do nového školního roku plní energie a motivace na sobě dále pracovat.

Vstupenky můžete zarezervovat níže na této stránce! Vstup na akci je zdarma, hosté platí pouze za zkonzumované jídlo a pití.

Akce se koná za každého počasí a začíná v 16:00. Těšíme se na všechny, akce je vhodná i pro nečleny T-Group.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)