T-Group ples 2024

Datum

16. 3. 2024

Čas

19:00

Místo

SC Sýpka Medlánky

Cena

250 Kč

Historicky první T-Group ples je tady! Buďte u toho s námi.

Rezervovat vstupenky

První stepařský reprezentační ples T-Group se blíží! Rodiče a stepaři z T-Group se už nyní mohou těšit na 16. března, kdy od 19:00 odstartujeme v medláneckém SC Sýpka vůbec první slavnostní společenské gala T-Group. Nebude to ale jen o tanci. Na akci bude tombola, fotograf s fotokoutkem, kulturní program, to vše za účasti fantastické kapely Šumichrást Malbohár, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Těšíme se, že si před náročnou sezónou užijeme společný a společenský večer plný pohody a zábavy. My tam budeme, tak tam buďte s námi. Těšíme se na vás!   

Naše stepaře můžete každoročně vidět na mnoha plesech a kulturních akcích v roli účinkujících, kteří mají za úkol zpestřit účastníkům akce její program. Plesová sezóna pro nás tedy vždy znamená hlavně mnoho možností, jak lidi pobavit, potěšit a rozšířit povědomí o stepu zase o trochu dál. Samozřejmě, vystupováním před publikem získáváme i cenné zkušenosti a posouváme se v našich stepařských dovednostech a schopnosti udělat skvělou show. Těchto příležitostí si vždy vážíme a ceníme si každé pozvánky, kterou dostaneme. Jak už nás ale znáte, rádi se posouváme směrem kupředu a nepřestáváme vymýšlet nové akce a příležitosti, jak společně strávit příjemný čas. Tentokrát tedy bude všechno jinak!

S velikou radostí oznamujeme historicky první stepařský reprezentační ples T-Group od vzniku studia, který pro vás organizuje tým vedení a trenérů studia! Zahájíme ho už 16. března v 19:00 ve Společenském centru Sýpka v Medlánkách. Touto akcí chceme poděkovat všem, kteří nám pomáhají být lepším studiem a kolektivem pro naše členy. Připravte se na večer plný smíchu, tance a nezapomenutelných okamžiků, o kterém se, jak doufáme, budeme ještě dlouho mluvit s nadšeným úsměvem na tváři. Buďte u toho s námi!
 
Pro koho je akce vhodná: Pro členy T-Group, vhodné zejména pro starší soutěžní členy formací a rodiče

Kdy: 16. března, začátek akce v 19 hodin

Kde: Společenské centrum Sýpka, městská část Brno-Medlánky

Vstupenky: Prodej vstupenek bude zahájen v pondělí 26. 2. 2024 ve 20:00

  • Cena vstupenky je 250Kč

Dress code: Společenský oděv

Stepařská obuv: Stepky jsou dobrovolné, ale můžeme prozradit, že zájemci je využijí.

Program:

  • Můžete se těšit na večerní program, kde si přijde na své úplně každý, kdo rád tráví čas v T-Group komunitě.
  • Kapela: Ples stepařů se nemůže obejít bez tance a kvalitní hudby. O tu se nepostará nikdo jiný než kapela Šumichrást Malbohár, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Některé tváře této kapely jste měli možnost vidět například na našich závěrečných show nebo na stepařském jamu, kde bravurně doplňovali stepařské choreografie i spontánní improvizace.
  • Kulturní program: O zábavu bude rozhodně postaráno! Svojí přítomností nás okouzlí zkušený mág, kouzelník a iluzionista El Magico, vlastním jménem Ladislav Drugo. Ten se během večera bude pohybovat mezi hosty a předvádět nejrůznější kousky a triky ze svého pestrého kouzelnického repertoáru.
  • Tombola: A co by to bylo za ples bez tomboly? V rámci té si můžete zahrát o skvělé ceny od maličkostí a vtípků až po opravdu zajímavé kousky.
  • Občerstvení: Samozřejmostí je nabídka občerstvení, jídla i nápojů. Vše bude zajišťováno ve spolupráci se sousední restaurací.


Aby toho nebylo málo, máme připraveno i několik překvapení!
Nenechte si ujít vzácnou příležitost poznat členy T-Group jinak, výjimečně bez stepařských bot, v elegantní a příjemné atmosféře bez shonu a stresu. Využijme společně tento večer také jako odpočinek a relax před náročnou sezónou, která už je za dveřmi.

Těšíme se na vás, vaše T-Group❤️

Rezervace vstupenek

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)