T-Group Příměšťák 2024

Datum

12. - 16. 8. , 19. - 23. 8. 2024

Čas

8:30-16:00 (možnost příchodu od 7:3O)

Místo

T-Group Dance Studio

Cena

3 500 Kč

Týden plný zážitků pro začínající tanečníky a sportovce je tady!

S dalšími letními prázdninami přichází i další příměstský tábor v T-Group, a to rovnou ve dvou turnusech. Prvním termínem, kam je možné děti přihlásit, je týden od 12. 8. do 16. 8. 

Druhý turnus se potom uskuteční o týden později, tedy od 19. 8. do 23. 8. Již 4. ročník T-Group příměšťáku, letos na téma Olympijské hry, nebude nabitý jen stepem a sportem.


Na co se děti mohou těšit?
Přes 15 zkušených trenérů a mistrů světa ve stepu se během celého týdne bude starat o zábavu i bezpečí všech mladých svěřenců. 

Na téma olympiáda jsme pečlivě připravili pestrý program, který bude doprovázet celotáborová hra. Děti se mohou těšit na hodiny stepu ve speciálně přizpůsobených sálech, lekce tance, mnoho sportovních her venku na čerstvém vzduchu i v prostorách studia. Samozřejmostí jsou i jiné pohybové aktivity, jako je například akrobacie nebo atletika. 

Čas, který nebudeme trávit fyzicky náročnějšími aktivitami, bude vyplněný tvořivými činnostmi nebo hodinami herectví. Nevynecháme ani vědomostní aktivity. Celý program jsme připravili tak, aby rozvíjel aktivní i kreativní stránku každého dítěte ve věku od 4 do 10 let. V ceně tábora je zahrnutý i pitný režim a obědy, které máme zajištěné ve stravovacím zařízení přímo v areálu.
 

Zatímco se děti poženou za vítězstvím v celotáborovce, naším cílem bude vytvořit u každého z nich pozitivní vztah k pohybu, ukázat důležitost týmového ducha a naučit je, že se zápalem a nadšením mohou jednou dokázat velké věci.

Další informace najdete v přihlášce ve formuláři níže.

Pro členy T-Group bude možné uplatnit rodičovské vouchery až do výše 80 % ceny příměšťáku. Informace zde: https://www.brnoid.cz/cs/rodicovske-vouchery 

Přihlašovat se můžete od pátku 16. 2. od 18:00 přes formulář zde: 

Těšíme se na Vás❤️

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)