T-Group společně přivítalo nový rok!

Datum

31. prosince 2019 - 1. ledna 2020

Čas

18:00

Místo

Brno, T-Group Dance Studio

Prvního Silvestra T-Group se naši stepaři rozhodli strávit společně pod jednou střechou našeho studia. A akce opravdu stála za to!

Příchod nového roku jsme se rozhodli letos v T-Group oslavit společně. Stoly se prohýbaly pod horami jídla, které členové na velkou party připravili, tematická výzdoba pak přidala na skvělé atmosféře. Pro stepaře byla připravena soutěž o šampiona T-Group, která se skládala ze stepařského kvízu, jamu, bleskové tvorby choreografie a to není zdaleka vše. Vítězové si domů odnesli například poukaz na nové stepařské boty od značky Ruben Sanchez Dance Wear nebo plná stipendia na americký taneční festival Dance United v hodnotě 12 000 korun.

Původně jsme měli připravený poukazy pouze dva, ale soutěžící podávali tak famózní výkony ve stepařském jamu, vědomostním kvízu a rychlonacvičením krátké choreografie, že náš host z USA, mistryně světa ve stepu, Cory Lunny si vybrala v domovském Bostonu několik laskavostí a zajistila poukaz další!

Stepařské boty vyhrála Veronika Ovečková, o stipendia na prestižní festival Dance United se podělili Nela Dvořáková, Michael Debs a Agáta Zelinková. “Celou soutěž jsem si moc užil. Nejvíc mě určitě bavil závěrečný jam před diváky, to mělo skvělou atmosféru. Zajímavý byl taky kvíz o historii stepu. Z poukazu na Dance United jsem nadšený, v USA jsem nikdy nebyl, tak to bude moje velká premiéra,” zhodnotil oceněný Michael Debs. Vítězům moc gratulujeme, ale ještě více nás těší, kolik zábavy a radosti celá soutěž všem zúčastněným přinesla.

Akce absolutně překonala očekávání vedení studia a naplnila všechny novou pozitivní energií a velkým očekáváním, co první celý rok T-Group přinese. Budeme se s Vámi těšit na spoustu úžasných zážitků.

Vaše T-Group

Nejčastější otázky

Jak se stát součástí T-Group a mít možnost se účastnit studiových akcí?

Stačí vyplnit poptávkový formulář na webu nebo nám rovnou zavolat a na všem se domluvíme. Ukážeme vám studio, probereme možnosti a doporučíme nejvhodnější cestu, jak vkročit do světa stepu a tance.

Zaujali jsme vás? Máte nějaké otázky?

Jsme tady pro vás. Ozvěte se.

Adam Košir

Manažer studia

studio@t-group-dance.cz+420 721 027 475

(volejte v pracovní dny od 10 do 19 hod.)