16. 5. 2022

Adam Košir

REVOLUTION - Velká stepařská show T-Group

Zažijte Velkou stepařskou show T-Group, která se letos ponese v duchu tématu REVOLUTION. Těšit se můžete na mistry světa ve stepu, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, členy nejlepšího stepařského studia v České republice pro rok 2021, ale také začínající stepařské naděje budoucnosti a hned několik hostujících umělců.

Veškerý zisk ze vstupenek a zakoupených médií jde přímo na podporu T-Group Dance Studia.

Stepařskou revoluci můžete vidět živě 18.6. 2022 v Divadle Radost hned dvakrát, a to od 13 a od 17 hodin. 

V polední show od 13:00 uvidíte úžasné choreografie našich mladších stepařů v kombinaci se zkušenými dospělými stepaři. Ve večerním představení od 17:00 už uvidíte převážně starší stepaře a tanečníky. Přesné rozdělení najdete na konci článku v často kladených dotazech.

V případě zájmu je možné zakoupit vstupenky na obě představení.

V průběhu show bude krátká přestávka na občerstvení.

Dress code: Smart casual

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • NA KTEROU SHOW SI MÁM KOUPIT VSTUPENKU?

Předběžné rozdělení na show:

  • První show: Taneční a pohybová příprava + začátečníci (starší i mladší) + všechna dětská soutěžní čísla + všechna taneční čísla (Jazz, Contemporary, Street) + všechna malá čísla junioři 1 (sóla a dua) + všechny malé skupiny (děti, junioři, dospělí) + všechny formace + speciální choreografie a hosté
  • Druhá show: Všechna soutěžní čísla junioři (tria, malé skupiny), junioři 2 (sóla a dua) + dospělí + všechny malé skupiny (děti, junioři, dospělí) + taneční čísla junioři a dospělí (Jazz, Contemporary, Street) + všechny formace (děti, junioři, dospělí) + speciální choreografie a hosté

 

  • JE MOŽNÉ KOUPIT VÍCE VSTUPENEK SOUČASNĚ?

Ano, je třeba se po kliknutí na první objednávané sedadlo vrátit kliknutím vedle formuláře zpět na mapu sedadel. Poté můžete objednat libovolný počet vstupenek. Není tedy třeba vstupenky kupovat každou zvlášť.

 

  • JE MOŽNÉ KE VSTUPENCE ZAKOUPIT I NĚCO DALŠÍHO?

Ke vstupenkám bude možné zakoupit také flash disk se záznamem show, speciální edici plakátu podepsaného od všech účinkujících (kteří se už umí podepsat), digitální fotografie ze show a nově také limitovanou edici T-Group triček "Tap Revolution", kterou vydáme speciálně k příležitosti letošní show.

 

  • JAK SE NA SHOW OBLÉCT?

Dress code na Velkou stepařskou show je Smart Casual.

 

  • NA CO SE POUŽIJE VÝTĚŽEK Z CELÉ SHOW?

Veškerý výtěžek ze show poputuje přímo do investic a rozvoje T-Group Dance Studia.

 

  • NEDAŘÍ SE MI OBJEDNAT VSTUPENKY NA SHOW. CO MÁM DĚLAT?

Doporučujeme zkusit objednat vstupenku na show na počítači a nikoliv na mobilu, a to přímo na rezervační stránce mimo náš web: https://t-group-dance-studio.reenio.cz/cs/#/terms
V případě dalších potíží nás kontaktujte a my vám lístky zarezervujeme přímo v systému.

18.6.2022

REVOLUTION - Velká stepařská show T-Group 2022

13:00, 17:00

Divadlo Radost

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

25. 8. 2021

Adam Košir

Přihlaste se do T-Group a stepujte s mistry světa!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 30. 8. – 3. 9. od 10 do 18 hodin! Přijďte se podívat do našich krásných prostor na adrese Karásek 2245/1f v brněnských Řečkovicích a přihlaste se do T-Group!

5. 8. 2022

Adam Košir

Prázdniny zakončíme ve velkém stylu

Prázdniny letos zakončíme T-Group Summer Jamem 2022. Poslední den náročného soustředění se odměníme posezením a stepařskou improvizací na umělou a letos dokonce i živou hudbu v restauraci Stará prádelna.

26. 8. 2021

Adam Košir

První velká T-Group show!

Zveme vás na Velkou stepařskou show T-Group 2021 v Divadle Radost s názvem Saturday Night’s Alright! Těšit se můžete na mistry světa, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, ale i na mladé naděje českého stepu a tance. Veškerý zisk ze vstupenek a zakoupených médií jde přímo na podporu T-Group Dance Studia.

1. 3. 2022

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák 2022!

A je to tady! Od 8. do 12. srpna a od 15. do 19. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťáky s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅. To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňské velmi úspěšné premiéře navazujeme letos hned dvěma příměstskými tábory s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky!

Všechny články