5. 8. 2022

Adam Košir

Prázdniny zakončíme ve velkém stylu

Prázdniny letos zakončíme T-Group Summer Jamem 2022. Poslední den náročného soustředění se odměníme posezením a stepařskou improvizací na umělou a letos dokonce i živou hudbu v restauraci Stará prádelna.

Těšit se můžete na opékání selete, rustikální atmosféru a spoustu přírody. Naši stepaři z T-Group se pak postarají o to, aby byl den pro všechny návštěvníky nezapomenutelným. T-Group Summer Jam 2022 zaštiťuje svou účastí devítinásobný mistr světa ve stepu a zakladatel T-Group Tobiáš Košir. Speciálními hosty pak letos budou Martin Zezula a Filip Zeiner, hudebníci, kteří zazářili už na naší červnové Velké stepařské show T-Group. Těšíme se, až to společně rozjedeme a vstoupíme do nového školního roku plní energie a motivace na sobě dále pracovat.

Vstupenky můžete zarezervovat níže na této stránce! Vstup na akci je zdarma, hosté platí pouze za zkonzumované jídlo a pití.

Akce se koná za každého počasí a začíná v 16:00. Těšíme se na všechny, akce je vhodná i pro nečleny T-Group.

26.8.2022

Summer Jam 2022

16:00

Stará prádelna Brno-Bystrc

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

4. 8. 2022

Adam Košir

Čeká nás T-Group soustředění 2022!

Blíží se konec srpna a s ním přichází i třetí velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu soustředění z posledních dvou let se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

1. 3. 2022

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák 2022!

A je to tady! Od 8. do 12. srpna a od 15. do 19. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťáky s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅. To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňské velmi úspěšné premiéře navazujeme letos hned dvěma příměstskými tábory s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky!

16. 5. 2022

Adam Košir

REVOLUTION - Velká stepařská show T-Group

Zažijte Velkou stepařskou show T-Group, která se letos ponese v duchu tématu REVOLUTION. Těšit se můžete na mistry světa ve stepu, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, členy nejlepšího stepařského studia v České republice pro rok 2021, ale také začínající stepařské naděje budoucnosti a hned několik hostujících umělců.

25. 8. 2021

Adam Košir

Přihlaste se do T-Group a stepujte s mistry světa!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 30. 8. – 3. 9. od 10 do 18 hodin! Přijďte se podívat do našich krásných prostor na adrese Karásek 2245/1f v brněnských Řečkovicích a přihlaste se do T-Group!

Všechny články