11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group LIVE oslovilo 150 tisíc lidí z téměř padesáti zemí světa!

O každém z následujících bodů by se dal napsat samostatný článek. Každý jednotlivý odstavec reprezentuje jeden z velkých úspěchů našeho studia v loňském projektu T-Group LIVE.

My to ale shrneme stručně, protože i přes stále trvající lockdown trénujeme a děláme všechno pro to, aby se naši stepaři neustále zlepšovali a zároveň zůstali s ostatními v kontaktu a možná i navázali nová přátelství. Na video, kde Tobiáš Košir celý projekt hodnotí, se můžete podívat zde.
 

80 stepařů. Každý sám, ale všichni na jedné obrazovce!

Našim začínajícím trenérům se povedlo něco neuvěřitelného. V době, kdy se lidé nesmí setkávat a možnosti trénování byly omezeny jen na online podobu, připravili svoji první choreografii, kterou postupně naučili 80 stepařů z T-Group a dohromady vytvořili mozaiku stepu, která nemá obdoby ani ve světovém měřítku. Na video, které z dvouměsíční práce vzniklo, se můžete podívat zde.

Překvapení i pro nás!

Naše online stepařská platforma T-Group Live, která vznikla v době pandemie, aby spojila stepaře po celém světě, dalece předčila naše očekávání. Z původního komunitního projektu se stala celosvětová záležitost, která si našla své sledující celkem 43 státech na šesti kontinentech. V každém z těchto států jsme měli pravidelné sledující a několik z nich se nám podařilo i napřímo oslovit. Proto máme nové přátele například v Austrálii a v Kanadě. Náš projekt měl za cíl lidi sbližovat, když k sobě mají daleko tohle se opravdu povedlo.

14 hvězdných zahraničních lektorů!

Tobiáše, který se projektu chopil jako hlavní lektor, doplnilo hned 14 stepařů světového kalibru. Mistři světa, hvězdy tanečních festivalů a naši velcí přátelé z USA, Španělska, Ukrajiny, Švýcarska a mnoha dalších států připravili lekce pro všechny účastníky projektu. 

90 lekcí, 56 dní sledování!

Za 7 týdnů fungování projektu jsme vyprodukovali 90 lekcí, které dohromady trvaly přes 48 hodin. Na ně se stepaři z celého světa dívali dohromady přes 56 dní! To je ve skutečnosti déle, než trval celý projekt T-Group Live.

I deset tréninků týdně pro stepaře z T-Group!

Drtivá většina stepařů z T-Group se našeho projektu zúčastnila a valná většina z nich se trénování doma opravdu nebála. Někteří si naložili i deset online tréninků týdně a ve volném čase se ještě podíleli na dalších klubových projektech. Naši stepaři jsou zkrátka občas neuvěřitelní a mají náš obrovský obdiv. 

Spolupráce s American Tap Company

Karanténu jsme využili také k mezinárodní spolupráci s American Tap Company a naši stepaři z T-Group spolu s těmi americkými připravovali vlastní sestavy a navázali nová přátelství. 

Na všech 90 lekcí pro začátečníky, pokročilé i soutěžní stepaře se můžete podívat na facebookové stránce T-Group LIVE, která tu pro Vás bude vždy jako odkaz na dobu karantény a připomínka toho, že v T-Group je možné opravdu vše. 

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

12. 12. 2019

Adam Košir

T-Group má mistry světa

Na přelomu listopadu a prosince roku 2019 se členové T-Group zúčastnili Mistrovství světa ve stepu.

8. 3. 2020

Adam Košir

Tobiáš a Sára ve finále talentu zazářili!

Tobiáš Košir, Sára Titzová a více než 30 stepařů z T-Group v hlavním vysílacím čase ve finále Česko Slovensko má talent 2019.

19. 2. 2021

Adam Košir

Máme zástupce ve světové komisi tanečníků!

Tobiáš Košir byl zvolen do šestičlenné komise, která reprezentuje tanečníky z celého světa.

Všechny články