20. 3. 2023

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák 2023!

A je to tady! Od 14. do 18. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťák s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅. To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňském roce, kdy jsme kompletně naplnili dva příměstské tábory, navazujeme letos další akcí s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky!

Chcete do toho jít s námi? Vyplňte přihlášku a zajistěte si ten nejlepší možný vstup do světa stepu, tance a umění.

 Kapacita příměšťáku je omezena! Kvalita a individuální přístup jsou totiž u nás na prvním místě! 

 Program:

15 našich zkušených lektorů připravuje pro děti na taneční a stepařský příměstský tábor celou řadu skvělých aktivit, které se všechny ponesou v duchu tématu Škola čar a kouzel v Bradavicích. Děti se mohou těšit na lekce stepu, tance, akrobacie, herectví, základů atletiky a zdravého pohybu, to vše hravou formou. Děti si užijí nejen zázemí nově zrekonstruovaných tanečních a stepařských sálů, ale také venkovních prostor v prostředí Zamilovaného hájku a blízkého okolí Řečkovic.

Celý příměstský tábor svou účastí a vedením lekcí zaštiťuje Tobiáš Košir – devítinásobný mistr světa ve stepu, v roce 2022 oceněn mezinárodní taneční organizací IDO jako nejúspěšnější soutěžní světový tanečník, finalista Česko Slovensko má talent 2019, zakladatel a Head Choreographer T-Group Dance Studio. Náš tým lektorů je tvořen tanečníky, stepaři, herci a trenéry, kteří mají obrovské zkušenosti s prací s dětmi a dlouhodobě se podílí i na vedení kurzů přímo v T-Group.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • MUSÍ MÍT DÍTĚ VLASTNÍ STEPAŘSKOU OBUV?

Nemusí. Ve studiu máme stepařské boty k zapůjčení zdarma.

 

  • PRO KOHO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VHODNÝ?

Vhodnou věkovou skupinou jsou děti od čtyř do deseti let. Nemusí mít žádné zkušenosti s tancem ani stepem, na T-Group příměšťáku se budeme těšit na všechny děti, které mají rády pohyb a zábavu. 

 

  • KDO LEKCE POVEDE?

Několik lekcí povede sám zakladatel studia a devítinásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir. O zbytek programu se postarají nejrůznější lektoři, kteří primárně vedou lekce v T-Group. Celkem se o děti bude starat 15 trenérů, tanečníků, stepařů a herců.

 

  • CO SE DÍTĚ NA PŘÍMĚŠŤÁKU NAUČÍ?

V průběhu příměstského tábora si děti osvojí základy různých tanečních stylů, u nejmenších pak tanec obecně. Dále se naučí propojovat taneční prvky s akrobacií a hravou formou si otevřou brány do světa tance a umění. Dalšími prvky příměšťáku budou také lekce základů gymnastiky, atletiky, správného držení těla a mnoho dalšího. 

 

  • MÁ T-GROUP KURZY PRO MALÉ DĚTI I MIMO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

Samozřejmě! Každý rok nabízíme několik kurzů, které jsou vhodné pro děti od čtyř let. Hlavním kurzem je step pro začátečníky, dále pak nabízíme pro nejmenší taneční a pohybovou přípravku, kde se teprve děti samy rozhodují, který taneční styl jim bude nejvíce vyhovovat. Dále u nás ve studiu nabízíme kurzy jazz dance, creative dance, contemporary, street dance a kondičního a kompenzačního tréninku.

14.-18.8.2023

Příměšťák 2023

8:30 - 16:00

T-Group Dance Studio

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

16. 5. 2022

Adam Košir

REVOLUTION - Velká stepařská show T-Group

Zažijte Velkou stepařskou show T-Group, která se letos ponese v duchu tématu REVOLUTION. Těšit se můžete na mistry světa ve stepu, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, členy nejlepšího stepařského studia v České republice pro rok 2021, ale také začínající stepařské naděje budoucnosti a hned několik hostujících umělců.

8. 8. 2022

Adam Košir

Přihlaste se do T-Group a stepujte s mistry světa ve stepu

Přijďte na týden otevřených dveří a staňte se součástí nejúspěšnějšího stepařského studia v Evropě

Všechny články