26. 9. 2021

Adam Košir

T-Group podporuje Zdravotního klauna!

Konec prázdnin a T-Group příměšťák s sebou přinesli jedinečnou příležitost udělat něco pro dobrou věc, a zároveň vykouzlit úsměv na tváři nejen účastníkům našeho tábora, ale snad také těm, kteří v životě tolik štěstí neměli.

Tématem našeho T-Group příměšťáku byl cirkus. Proč tedy nevyužít skvělé příležitosti k podpoře dobré věci? Zakoupením klaunských nosů jsme podpořili dobročinnou organizaci Zdravotní klaun a máme z jejich práce nesmírnou radost!

Zdravotní klaun je dobročinná organizace s národní a mezinárodní působností, která od roku 2001 pomáhá dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem. V České republice působí 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 63 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 1 hospic.

Posláním Zdravotních klaunů je tvořit uvolněné prostředí nejen ve zdravotnických zařízeních, přinášet radost a dobrou náladu na místa, kde se jich příliš nedostává. Chceme odbourávat stres nejen pacientů, ale i jejich rodičů a příbuzných. Zkvalitňovat seniorům podzim života v domovech a v neposlední řadě těšit a vyvést ze stereotypu i samotný zdravotnický personál.

Podpořte také Zdravotního klauna na tomto odkazu: https://www.zdravotniklaun.cz/chci-pomahat/darujte-nyni/

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

24. 9. 2020

Adam Košir

Napsali o nás: Step žije, chce dokázat mladý mistr světa!

O T-Group je zase slyšet. Po řečkovickém zpravodaji ŘEČ a Brněnském Metropolitanu se naše studio dostalo do dalšího média.

8. 4. 2021

Adam Košir

Rozhovor s Tobiášem pro IDO

Tobiáš Košir se stal historicky prvním Čechem, který se dostal do komise tanečníků International Dance Organization. O jeho zvolení do funkce jsme psali zde. Mezinárodní taneční organizace s ním udělala velký rozhovor o jeho spojení s IDO.

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group LIVE oslovilo 150 tisíc lidí z téměř padesáti zemí světa!

O každém z následujících bodů by se dal napsat samostatný článek. Každý jednotlivý odstavec reprezentuje jeden z velkých úspěchů našeho studia v loňském projektu T-Group LIVE.

Všechny články