7. 5. 2023

Adam Košir

UNCE UPON A TIME - VELKÁ STEPAŘSKÁ SHOW T-GROUP!

Zažijte s námi Velkou stepařskou show T-Group, která se letos ponese v duchu tématu Once Upon a Time. Těšit se můžete na mistry světa ve stepu, finalisty Česko Slovensko má talent 2019, stepaře světových kvalit, členy nejlepšího světového stepařského studia pro rok 2022, ale také začínající stepařské naděje budoucnosti.

Veškerý zisk ze vstupenek a zakoupených médií jde přímo na podporu T-Group Dance Studia. Každý zákazník obdrží ke vstupence záznam a fotografie ze show v digitální podobě. Ke vstupenkám bude možné zakoupit speciální edici plakátu podepsaného od všech účinkujících (kteří se už umí podepsat) a také limitovanou edici T-Group triček “Once Upon a Time”, kterou vydáme speciálně k příležitosti letošní show. 

Stepařskou cestu T-Group z pohádky do pohádky můžete vidět živě v sobotu 24. 6. 2023 v Divadle Radost hned dvakrát, a to od 13 a od 17 hodin (dvě různá představení). 

V polední show od 13:00 uvidíte choreografie našich mladších stepařů v kombinaci se zkušenými dospělými stepaři. Ve večerním představení od 17:00 už uvidíte převážně starší stepaře a tanečníky. Přesné rozdělení najdete na konci článku v často kladených dotazech.

V případě zájmu je možné zakoupit vstupenky na obě představení. 

Upozorňujeme, že stepařská show bude ze své podstaty hlučná a není vhodná pro diváky s citlivým sluchem a malé děti. Méně hluku bývá obvykle v zadní části hlediště. 

V průběhu show bude krátká přestávka na občerstvení.

Dress code: Smart casual

Tuto akci finančně podpořil Jihomoravský kraj.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • NA KTEROU SHOW SI MÁM KOUPIT VSTUPENKU?

Předběžné rozdělení na show:

  • První show (13:00): Taneční a pohybová příprava + tanec pro mírně pokročilé + step začátečníci (mini, starší i mladší) + mírně pokročilí mladší i starší + všechna dětská soutěžní čísla + všechny tance (Jazz, Contemporary, Street) + malá čísla junioři 1 (sóla a dua) + všechny malé skupiny (děti, junioři, dospělí) + všechny formace + speciální choreografie a hosté.
  • Druhá show (17:00): Všechna soutěžní čísla junioři (tria, malé skupiny), junioři 2 (sóla a dua) + dospělí + všechny malé skupiny (děti, junioři, dospělí) + tance junioři a dospělí (Jazz, Contemporary, Street) + všechny formace (děti, junioři, dospělí) + speciální choreografie a hosté.

 

  • JE MOŽNÉ KOUPIT VÍCE VSTUPENEK SOUČASNĚ?

Ano, je třeba se po kliknutí na první objednávané sedadlo vrátit kliknutím vedle formuláře zpět na mapu sedadel. Poté můžete objednat libovolný počet vstupenek. Není tedy třeba vstupenky kupovat každou zvlášť.

 

  • JE MOŽNÉ KE VSTUPENCE ZAKOUPIT I NĚCO DALŠÍHO?

Ke vstupenkám bude možné zakoupit speciální edici plakátu podepsaného od všech účinkujících (kteří se už umí podepsat) a také limitovanou edici T-Group triček "Once Upon a Time", kterou vydáme speciálně k příležitosti letošní show.
Všichni zákazníci také obdrží v ceně vstupenky záznam ze show a fotografie v digitální podobě. 

 

  • JAK SE NA SHOW OBLÉCT?

Dress code na Velkou stepařskou show je Smart Casual.

 

  • NA CO SE POUŽIJE VÝTĚŽEK Z CELÉ SHOW?

Veškerý výtěžek ze show poputuje přímo do investic a rozvoje T-Group Dance Studia.

 

  • NEDAŘÍ SE MI OBJEDNAT VSTUPENKY NA SHOW. CO MÁM DĚLAT?

Doporučujeme zkusit objednat vstupenku na show na počítači a nikoliv na mobilu, a to přímo na rezervační stránce mimo náš web: https://t-group-dance-studio.reenio.cz/cs/#/terms
V případě dalších potíží nás kontaktujte a my vám lístky zarezervujeme přímo v systému.

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

8. 8. 2022

Adam Košir

Přihlaste se do T-Group a stepujte s mistry světa ve stepu

Přijďte na týden otevřených dveří a staňte se součástí nejúspěšnějšího stepařského studia v Evropě

20. 3. 2023

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák 2023!

A je to tady! Od 14. do 18. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťák s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, akrobacie✅. To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou. Po loňském roce, kdy jsme kompletně naplnili dva příměstské tábory, navazujeme letos další akcí s vašimi oblíbenými lektory a tanečníky!

Všechny články