24. 5. 2021

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák!

A je to tady! Od 16. do 20. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťák s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, jóga ✅, základy atletiky ✅, angličtina hravou formou ✅! To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou.

Chcete do toho jít s námi? Vyplňte přihlášku a zajistěte si ten nejlepší možný vstup do světa stepu, tance a umění.

Kapacita příměšťáku je omezena! Kvalita je totiž u nás na prvním místě! 


Program:

18 našich zkušených lektorů připravuje pro děti na taneční a stepařský příměstský tábor celou řadu skvělých aktivit, které se všechny ponesou v duchu tématu CIRKUS. Děti se mohou těšit na lekce stepu, tance, akrobacie, jógy, herectví, základů atletiky a zdravého pohybu a vybrané lekce v anglickém jazyce hravou formou. Děti si užijí nejen zázemí nově zrekonstruovaných tanečních a stepařských sálů, ale také venkovních prostor v prostředí Zamilovaného hájku a blízkého okolí Řečkovic.

Celý příměstský tábor svou účastí a vedením lekcí zaštiťuje Tobiáš Košir – devítinásobný mistr světa ve stepu, v letošním roce oceněn mezinárodní taneční organizací IDO jako nejúspěšnější soutěžní světový tanečník, finalista Česko Slovensko má talent 2019 a zakladatel a Head Choreographer T-Group Dance Studio. Náš tým lektorů je tvořen tanečníky, stepaři, herci a trenéry, kteří mají obrovské zkušenosti s prací s dětmi a dlouhodobě se podílí i na vedení kurzů přímo v T-Group.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • MUSÍ MÍT DÍTĚ VLASTNÍ STEPAŘSKOU OBUV?

Nemusí. Ve studiu máme stepařské boty k zapůjčení zdarma.

 

  • PRO KOHO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VHODNÝ?

Vhodnou věkovou skupinou jsou děti od pěti do dvanácti let. Nemusí mít žádné zkušenosti s tancem ani stepem, na T-Group příměšťáku se budeme těšit na všechny děti, které mají rády pohyb a zábavu. 

 

  • KDO LEKCE POVEDE?

Několik lekcí povede sám zakladatel studia a devítinásobný mistr světa ve stepu Tobiáš Košir. O zbytek programu se postarají nejrůznější lektoři, kteří primárně vedou lekce v T-Group. Celkem se o děti bude starat 18 trenérů, tanečníků, stepařů a herců.

 

  • CO SE DÍTĚ NA PŘÍMĚŠŤÁKU NAUČÍ?

V průběhu příměstského tábora si děti osvojí základy různých tanečních stylů, u nejmenších pak tanec obecně. Dále se naučí propojovat taneční prvky s anglickým jazykem a hravou formou si otevřou brány do světa tance a umění. Dalšími prvky příměšťáku budou také lekce základů akrobacie, atletiky, správného držení těla a mnoho dalšího. 

 

  • MÁ T-GROUP KURZY PRO MALÉ DĚTI I MIMO PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR?

Samozřejmě! Každý rok nabízíme několik kurzů, které jsou vhodné pro děti od čtyř let. Hlavním kurzem je step pro začátečníky, dále pak nabízíme pro nejmenší taneční a pohybovou přípravku, kde se teprve děti samy rozhodují, který taneční styl jim bude nejvíce vyhovovat. Dále u nás ve studiu nabízíme kurzy jazz dance, creative dance, contemporary, street dance a kondičního a kompenzačního tréninku.

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

26. 9. 2021

Adam Košir

T-Group podporuje Zdravotního klauna!

Konec prázdnin a T-Group příměšťák s sebou přinesli jedinečnou příležitost udělat něco pro dobrou věc, a zároveň vykouzlit úsměv na tváři nejen účastníkům našeho tábora, ale snad také těm, kteří v životě tolik štěstí neměli.

28. 8. 2020

Adam Košir

Máme týden otevřených dveří v T- Group!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 1.-4. září od 13 do 19 hodin!

1. 8. 2019

Adam Košir

Kurzy stepu pro začátečníky v angličtině

Pokud se chcete naučit základům stepu a současně zvládnout i základní komunikaci a slovní zásobu v angličtině, jsou kurzy pro začátečníky právě pro vás.

5. 8. 2022

Adam Košir

Prázdniny zakončíme ve velkém stylu

Prázdniny letos zakončíme T-Group Summer Jamem 2022. Poslední den náročného soustředění se odměníme posezením a stepařskou improvizací na umělou a letos dokonce i živou hudbu v restauraci Stará prádelna.

Všechny články