14. 6. 2021

Adam Košir

Čeká nás T-Group soustředění 2021!

Naváže T-Group na loňské skvělé soustředění? Blíží se konec srpna a s ním přichází i druhé velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu loňského soustředění se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

Týden plný tance, stepu, workshopů a přednášek!

V týdnu od 23. do 27. srpna vždy od 8:30 do 18:00 budou všichni naši stepaři trénovat, aby se připravili na první velkou T-Group show v Divadle Radost, MČR ve stepu a případně i mistrovství světa!

Příprava na soutěž i osobnostní rozvoj!

Náplní soustředění bude zejména trénink a ladění všech tří formací, které nás budou na soutěžích reprezentovat, dále produkce, speciální choreografie na show v Divadle Radost, ale také stepařská improvizace, technika, cutting contest a mnoho dalšího. 

Z taneční části se můžou naši stepaři těšit na jazz dance, creative dance, contemporary, balet, základy tanečního bojového umění a to ani zdaleka není všechno. 

Herci, trenéři a pedagogové

Z externích lektorů představí své umění herečka Pavla Vitázková se svými workshopy, baseballový a pohybový trenér Marián “Čočo” Krásny s lekcemi zdravého pohybu. Po loňském úspěchu se vrací i workshopy akrobacie a gymnastiky. Samozřejmě chystáme i několik překvapení, na která si ale budete muset počkat až na samotné soustředění. 

Uzavření online období a vize do budoucna

Nedílnou součástí soustředění bude také vyhodnocení výsledků soutěží z doby karantény, kdy naše studio bylo zavřené, ale stepaři na sobě přesto pracovali v domácím prostředí prostřednictvím online lekcí. Mimo jiné proběhne i přednáška T-Group Standards. Ta má za cíl představit členům směr, jakým se studio ubírá a vize, které do budoucna má. Po loňské přednášce na podobné téma se do fungování studia zapojilo daleko více členů, a i díky tomu se poté naše řady v průběhu roku velmi rozrostly. Stepařům bude také představen sportovní systém Sportlyzer, se kterým nově T-Group spolupracuje, rezervační systém Reenio a mnoho dalšího. 

Roztančíme Řečkovice, stejně jako loni!

V pátek 27.8. se jako součást soustředění představí T-Group na Dětském dni za radnicí v Řečkovicích, kde uvidíte některé z mistrovských choreografií našeho studia. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit a řeknete o akci i dalším lidem, které by step a vše, co ve studiu děláme, mohlo oslovit. 

Na všechny se budeme na konci srpna těšit na viděnou. 

Základní informace o soustředění: 

Kdy: 23. – 27. 8. 2021 (8:30 – 18:00)

Kde: T-Group Dance Studio

Jídlo a pití: zajištěn oběd a pitný režim

Přespávání: každá formace jednou přespí ve studiu (odměna za zvládnutí online výuky)

Cena: v závislosti na kompenzacích 0 Kč, 600 Kč nebo 2900 Kč

DŮLEŽÍTÉ: Po vytvoření rezervace vám přijde celý přehled rezervace včetně PDF s rezervační vstupenkou do emailu. V případě, že email se vstupenkou a potvrzením nedorazí, podívejte se, prosím, i do nevyžádané pošty. PDF je možné stáhnout i z potvrzovací obrazovky po vytvoření rezervace. Vstupenku si s sebou vezměte na akci vytištěnou nebo v mobilním telefonu pro potřeby odbavení rezervací.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

 

  • JAKÁ BUDOU NA SOUSTŘEDĚNÍ OMEZENÍ KVŮLI COVID-19?

Ohledně omezení na soustředění obdrží všichni účastníci email s informacemi. Všechna aktuální opatření budou bez výjimky dodržena, nechceme ale rodičům ani stepařům komplikovat život víc, než je vzhledem k situaci nutné. Proto se snažíme vždy přijít s co nejefektivnějším řešením vzhledem k situaci. 

 

  • BUDE ZAJIŠTĚNO STRAVOVÁNÍ NA SOUSTŘEDĚNÍ?

Ano. V rámci soustředění zajišťujeme obědy a pitný režim dětí. 

 

  • MŮŽEME PŘIHLÁSIT NA SOUSTŘEDĚNÍ I NESOUTĚŽNÍ STEPAŘE A TANEČNÍKY?

Ne, soustředění je určeno pro soutěžní stepaře jako příprava na MČR a MS ve stepu. Součástí soustředění je také celá řada nestepařských lekcí a přednášek, které jsou určeny výhradně pro soutěžní stepaře. 

Výjimka: Tanečníci Jazz dance a Creative dance/Contemporary, kteří se mají účastnit show v Divadle Radost se mohou vybraných lekcí soustředění zúčastnit. 

 

  • KDO LEKCE POVEDE?

O vedení lekcí se postarají stálí lektoři T-Group Dance Studia a dále externí lektoři vybraní speciálně pro naše soustředění.

Těšit se můžete na herečku Pavlu Vitázkovou, baletky Barboru Veselou a Karolínu Čechovou, trenéra Mariána "Čoča" Krásného a mnoho dalších lektorů.  

Celou výuku zaštiťuje zakladatel studia Tobiáš Košir.

 

  • JE SOUSTŘEDĚNÍ POVINNÉ?

Soustředění je pro soutěžní stepaře povinné jako součást přípravy na show v Divadle Radost,  MČR a MS ve stepu. 

23.-27.8.2021

Soustředění 2021

8:30-18:00

T-Group Dance Studio

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

5. 8. 2022

Adam Košir

Prázdniny zakončíme ve velkém stylu

Prázdniny letos zakončíme T-Group Summer Jamem 2022. Poslední den náročného soustředění se odměníme posezením a stepařskou improvizací na umělou a letos dokonce i živou hudbu v restauraci Stará prádelna.

7. 10. 2020

Adam Košir

Soustředění odstartovalo druhou sezónu T-Group ve velkém stylu!

Poslední prázdninový týden bylo v T-Group živo. 7 hodin tréninku denně, 9 externích lektorů, přes 50 soutěžních členů, předávání ocenění, přespávání ve studiu a mnoho a mnoho dalšího.

28. 8. 2020

Adam Košir

Máme týden otevřených dveří v T- Group!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 1.-4. září od 13 do 19 hodin!

24. 5. 2021

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák!

A je to tady! Od 16. do 20. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťák s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, jóga ✅, základy atletiky ✅, angličtina hravou formou ✅! To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou.

Všechny články