12. 4. 2021

Adam Košir

Startuje druhý kurz pro budoucí trenéry. Čeká je půl roku vzdělávaní

Unikátní projekt svého druhu!

Před více než rokem jsme spustili pilotní projekt pro mladé budoucí trenéry. Po půl roce práce a mnoha zkouškách, které přinesl náš kurz i složitá doba, vzešlo z kurzu celkem osm nových trenérských posil pro naše studio. Tito trenéři od září prokazují své kvality u našich nejmenších stepařů a my se je nemůžeme vynachválit. Naše studio chceme do budoucna dále rozšiřovat a hlavně zkvalitňovat práci s dětmi, proto nyní startuje druhé kolo jednoho našich dosud nejúspěšnějších kurzů. 

11 statečných jde do boje!

“Bude to náročné, zabere vám to hodně času a jistotu trenérství v T-Group vám dát nemůžeme,” upozorňoval zájemce na úskalí trenérského garant programu Adam Košir. Přesto se do kurzu odvážilo zapojit jedenáct členů T-Group a kromě celé řady vlastních tréninků budou každý týden dvě a půl hodiny trávit na tomto vzdělávacím sportovním a uměleckém programu. 

Externí lektoři i praktické hodiny!

Kurz je koncipován jako kombinace přednášek, diskuze a praktických lekcí. Na kurz bude pozvána celá řada externích lektorů, trenérů a dalších odborníků, kteří představí budoucím trenérům svou práci a předají zkušenosti. O zbytek lekcí se pak postarají sami trenéři ve studiu. Konkrétně choreograf a trenér Tobiáš Košir, baseballový trenér Adam Košir, kondiční trenér a pedagog Petr Košir, pedagožka a umělecká vedoucí Marie Koširová a o části programu se ujmou i sami mladí trenéři, kteří programem prošli v loňském roce. 

Slibná budoucnost pro T-Group!

Program je sice teprve před oficiálním startem, už teď ale můžeme říct, že je naše studio plné nadaných a snaživých stepařů a tanečníků, kteří mají týmového ducha. Chtějí tak uspět nejen sami, ale uvědomují si, že T-Group může fungovat jen s kvalitními trenéry a velkou členskou základnou. Rozhodli se tedy, že nebudou stát stranou a půjdou do toho naplno. Těšíme se, jakou show nám naše mladé stepařské naděje předvedou. 

T-Group Young Coaches Programu se účastní: Tereza Pokorná, Simona Trmačová, Sára Titzová, Lucie NěmcováAgáta Zelinková, Adéla Blatná, Eliška Králová, Kateřina Fialová, Adéla Dvořáková a Julie Voborná 

https://t-group-dance.cz/wp-content/uploads/2021/04/Young-Coaches-Program-2021.pdf

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

8. 6. 2020

Adam Košir

Kurz pro budoucí trenéry je v plném proudu!

Unikátní projekt odstartoval začátkem nového roku v T-Group.

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group LIVE oslovilo 150 tisíc lidí z téměř padesáti zemí světa!

O každém z následujících bodů by se dal napsat samostatný článek. Každý jednotlivý odstavec reprezentuje jeden z velkých úspěchů našeho studia v loňském projektu T-Group LIVE.

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

29. 8. 2020

Adam Košir

Druhý ročník T-Group přináší velké změny a skvělé novinky!

Nové sály, nové kurzy, noví trenéři, nové společenské akce, nová šatna, zkrátka – nové T-Group pro nový školní rok.

Všechny články