23. 8. 2021

Adam Košir

T-Group Summer Jam 2021 se blíží!

Prázdniny letos zakončíme ve velkém stylu. Dva měsíce plné tréninků a poslední týden nabitý intenzivními lekcemi na soustředění. To už si zaslouží odměnu. A tak pořádáme dosud největší společenskou akci našeho studia!

Těšit se můžete na opékání selete, venkovskou atmosféru a spoustu přírody. Naši stepaři z T-Group se pak postarají o to, aby byl den pro všechny návštěvníky nezapomenutelným. T-Group Summer Jam 2021 zaštiťuje devítinásobný mistr světa ve stepu a zakladatel T-Group Tobiáš Košir. 

Vstupenky můžete zarezervovat níže na této stránce! Vstup na akci je zdarma, hosté platí pouze za zkonzumované jídlo a pití.

28.8.2021

Summer Jam 2021

15:00

Stará prádelna Brno-Bystrc

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

14. 6. 2021

Adam Košir

Čeká nás T-Group soustředění 2021!

Naváže T-Group na loňské skvělé soustředění? Blíží se konec srpna a s ním přichází i druhé velké T-Group soustředění pro soutěžní stepaře. Po velkém úspěchu loňského soustředění se i letos těšíme, že týden intenzivní přípravy dodá všem našim tanečníkům jistotu a chuť se dále zlepšovat na našich kurzech od začátku nového školního roku.

24. 5. 2021

Adam Košir

Začíná přihlašování na T-Group příměšťák!

A je to tady! Od 16. do 20. srpna se můžete těšit na T-Group příměšťák s mistry světa. Tanec ✅, step ✅, herectví ✅, jóga ✅, základy atletiky ✅, angličtina hravou formou ✅! To vše a mnohem víc čeká účastníky pětidenní akce nabité tancem a zábavou.

29. 8. 2020

Adam Košir

Druhý ročník T-Group přináší velké změny a skvělé novinky!

Nové sály, nové kurzy, noví trenéři, nové společenské akce, nová šatna, zkrátka – nové T-Group pro nový školní rok.

28. 8. 2020

Adam Košir

Máme týden otevřených dveří v T- Group!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V T-GROUP 1.-4. září od 13 do 19 hodin!

Všechny články