7. 4. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

První T-Group ples je úspěšně za námi

Nedávno naše studio uspořádalo svůj premiérový T-Group ples. U každé první akce, kterou pořádáme, máme vždy trochu obavu, aby šlo vše hladce, ale tentokrát byly obavy zbytečné. Celá akce se nesla v pohodovém a přátelském duchu a celkově neskutečně předčila naše očekávání. Nechybělo ani pár nečekaných, zároveň ale příjemných okamžiků, které překvapily i samotné organizátory.

Historicky první T-Group ples se konal v medláneckém Společenském centru Sýpka, kde jsme se společně setkali v sobotu 16. 3. Už při příchodu z každého vyzařovala dobrá nálada a chuť užít si večer ve společnosti komunity, která dělá T-Group Dance Studio tak speciálním místem. To bylo také hlavním důvodem, proč celý koncept vznikl. Setkat se mimo běžné prostředí ve zcela jiné atmosféře a užít si s ostatními pár chvil bez neustálého spěchu a tvrdé práce, od které je také třeba si občas odpočinout.

Celým večerem provázeli jako moderátoři Petr a Tobiáš Koširovi, kteří ukázali, že nejsou pouze kvalitními trenéry a výkonnými členy vedení celého studia, ale i výbornými baviči, kteří dokážou i ze samotného úvodního slova nebo tomboly udělat pořádnou show.

O kulturní stránku plesu se celý večer neúnavně starala kapela Šumichrást Malbohár, jejíž repertoár měl úspěch u všech přítomných. Důkazem skvěle zvolené hudby a jejího podání byl i stále obsazený taneční parket, na kterém se za večer vystřídaly všechny možné taneční styly od tanga až po moderní pojetí tance. Trefou do černého byla pak volba doprovodného programu v podobě umění mistra magie El Magica Druga, jehož vystoupení u jednotlivých stolů vzbudilo neuvěřitelně kladné ohlasy.

 

Ples provázela spousta aktivit, mezi které patřila mimo jiné tombola, která se setkala s velikým úspěchem. Díky štědrosti našich sponzorů, skvělých rodičů i dalších členů bylo možné si z tomboly odnést například poukaz na masáže od OK Movementu, poukazy do restaurace Jean Paul, oblečení od společnosti Atex nebo poukaz na stepařské boty v hodnotě 7000Kč. S trochou štěstí si hosté mohli odnést také spoustu s láskou připravovaných dobrot nebo různorodé dárkové balíčky.

 

Dalším bodem na programu, jehož průběh předčil očekávání organizátorů, byla dražba. Dražily se cenné relikvie, mezi nimi baseballový míček podepsaný všemi trenéry T-Group nebo poukaz na první stepařské boty z nové edice T-Group od španělské značky Ruben Sanchez Dancewear. Vrcholem celé dražby byl kostým Eltona Johna, který byl součástí vítězné produkce na mistrovství světa 2023. Tento kuriózní kousek si po napjatém boji odnesl Michal Boháč za neuvěřitelných 33 333 Kč. Výtěžek z celé dražby společně s tombolou tak překročil neuvěřitelných 80 000Kč. Tato částka nám dělá o to větší radost tím, že všechny vybrané finance vytvoří kvalitní základ pro nově vzniklý Fond podpory členů T-Group, který bude pomáhat stepařům ve složité finanční situaci s prostředky pro účast na soutěžích a jiných akcích. Děkujeme!

 

O neposlední překvapení se postarali naši trenéři pod vedením Sáry Titzové. Ti si pro všechny připravili zábavné taneční, vyjímečně ne stepařské, vystoupení nabité energií a těmi nejznámějšími párty hity od různých interpretů. Celý ples nebyl zakončen ničím jiným, než dechberoucí stepařskou improvizací v doprovodu živé hudby a hrou na bubny našeho Eltona, Michala Boháče.

 

Přestože medláneckou Sýpku začali návštěvníci opouštět až několik hodin po půlnoci a oficiální konec se tak odložil do pozdních nočních hodin, všichni odcházeli se spoustou energie, motivace a dobré nálady. Tento večer nás jen utvrdil v tom, s jak skvělými lidmi každý den pracujeme a ukázal nám, že to, o co se snažíme, dává smysl nejen nám, ale také všem ostatním. Děkujeme každému, kdo se zúčastnil a udělal tak z prvního T-Goup plesu nezapomenutelný zážitek, který bude více než vhodné za rok zase zopakovat.

Vaše T-Group❤️

T-Group Ples 2024

49 fotek, 1 video

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

12. 3. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

T-Group v roce 2024: Další rok plný velkých očekávání a výzev je tu!

2024 bude pro T-Group rokem v mnoha ohledech jiným, než všechny, které jste společně s námi prožili. Čeká nás nespočet výzev a změn, se kterými jsme se jako studio dosud nesetkali. Budeme mít také prostor pro tvorbu nových, větších projektů, které by ještě nedávno sahaly daleko za hranice našich možností. Jedno se ale rozhodně nezmění - i rok 2024 bude plný příležitostí a práce, která nás, jak doufáme, posune zase o kousek výš k našim vysněným cílům.

24. 11. 2023

Tereza Pokorná, Adam Košir

LIFETIME

Příběh života vyprávěný stepaři

24. 1. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

LIFETIME

Do nového roku T-Group vykročilo pravou nohou. Uběhly jen necelé tři týdny od silvestrovských oslav a my slavíme první ohromný úspěch.

30. 3. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

Valná hromada 2024

V pátek 1. 3. se uskutečnila již čtvrtá Valná hromada T-Group, na které jsme měli možnost představit spoustu nových myšlenek, sdílet důležité informace týkající se chodu studia a nastínit, co se bude dít během následujících měsíců. Celou událost jsme zakončili odhalením dosud největšího a nejambicióznějšího projektu, do kterého se kdy studio pustilo.

Všechny články