18. 4. 2021

Adam Košir

Stepaři z T-Group se utkají o titul T-Group G.O.A.T.

I přes náročnou online dobu se neustále snažíme dělat maximum pro to, aby stepaři z T-Group měli dostatek příležitostí na sobě pracovat a zlepšovat se. Společně s online lekcemi, které mají všechny děti několikrát týdně, velkým množstvím předtočeného materiálu, menších projektů a nově i s venkovními kondicemi, bude tento projekt další možností, jak se stepařsky realizovat v době pandemie.

Rozhodli jsme se zopakovat úspěšný projekt T-Group Goals, tentokrát ale ještě kvalitněji a pečlivěji než v prvním případě. Věříme, že i při postupném návratu do studia (zatím tedy spíše před studio na venkovní tréninky), bude i tento projekt příjemným zpestřením. 

Pro naše stepaře budou na YouTube připraveny krátké stepařské výzvy, které budou postupem času podle chuti a nálady plnit a soutěžit o titul T-Group G.O.A.T. (Greatest of all time). Obtížnost výzev se bude postupně stupňovat a dostat se až na vrchol pomyslné pyramidy výzev nebude jen tak. 

Už v první řadě T-Group Goals nás velmi mile překvapila snaživost našich členů a jejich chuť překonávat sami sebe i v této náročné době. 

Nemůžeme se dočkat návratu do studia, do té doby ale aspoň tímto způsobem můžeme dělat to, co milujeme. Těšíme se na vaše videa a brzy na viděnou ve studiu! 

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group v DVTV! Rozhovor se zakladateli studia

Sport je emoční horská dráha, důležité je zažívat i neúspěchy, neměl jsem trenéra, tak jsem si musel vybudovat vlastní styl, říká devítinásobný mistr světa ve stepu a finalista Česko Slovensko má talent 2019 a Talentmanie Tobias Košir. Baseball je chytrý, taktický a kolektivní sport, v Česku nedoceněný. Trénovat děti jsem začal už v patnácti, dodává trenér baseballového týmu Adam Košir. Společně založili T-Group Dance Studio, kde se věnují výuce stepu.

12. 4. 2021

Adam Košir

Startuje druhý kurz pro budoucí trenéry. Čeká je půl roku vzdělávaní

Unikátní projekt svého druhu!

11. 4. 2021

Adam Košir

T-Group LIVE oslovilo 150 tisíc lidí z téměř padesáti zemí světa!

O každém z následujících bodů by se dal napsat samostatný článek. Každý jednotlivý odstavec reprezentuje jeden z velkých úspěchů našeho studia v loňském projektu T-Group LIVE.

29. 8. 2020

Adam Košir

Druhý ročník T-Group přináší velké změny a skvělé novinky!

Nové sály, nové kurzy, noví trenéři, nové společenské akce, nová šatna, zkrátka – nové T-Group pro nový školní rok.

Všechny články