7. 7. 2024

Tereza Pokorná

Závěrečná T-Group show Five Years Later je úspěšně za námi

Čtyři představení za jeden víkend, čtyřikrát ovace ve stoje, nespočet výjimečných zážitků a vzpomínek na uplynulých pět let. To a mnohem více přinesla závěrečná stepařská show T-Group, která se konala o víkendu 22. a 23. června v Divadle Radost.

Na divadelních prknech se představila všechna soutěžní čísla letošní sezóny, která se prostřídala s tanečními složkami i s choreografiemi našich mladých nadšených stepařů, kteří se na svou soutěžní cestu teprve chystají.

 

Jelikož se celá víkendová show nesla v duchu oslav pěti let od vzniku T-Group Dance Studia, není divu, že jsme si kromě prezentace práce našich tanečníků za uplynulý půl rok neodpustili ani pár speciálních čísel.

Jedním z nich byla choreografie 5 Years, kterou bylo možné vidět v závěru první poloviny každého ze čtyř představení. Jejím cílem bylo výstižně, humorně, a hlavně stručně vypíchnout ty nejdůležitější okamžiky od založení T-Group, které nás jako studio formovaly a vytvořily z nás to, čím jsme dnes. To se choreografovi, kterým nemohl být nikdo jiný než samotný Tobiáš Košir, bez pochyb povedlo, a publikum i účinkující se tak na chvíli mohli vrátit v čase a prožít společně některé významné momenty naší cesty ještě jednou.

 

Novinkou byla čtvrtá benefiční show, kterou jsme speciálně navrhli tak, aby zapůsobila zejména na naše nejvěrnější diváky, kteří nás dlouhodobě sledují a podporují. Přivedli jsme zpět pod záři reflektorů několik z našich starších, pro T-Group zcela charakteristických choreografií, které v předešlých letech sklidily úspěch mezi publikem i samotnými účinkujícími. Stepaři měli možnost si znovu zastepovat například divácky vděčnou choreografii Lord of the Dance, výstřední vystoupení Sex Education nebo číslo Welcome to the Internet, které je spojováno hlavně s obdobím Covidu. Třešničkou na dortu byla choreografie Free Bird, prostřednictvím které se divákům znovu představily všechny  malé soutěžní skupiny letošní sezóny.

 

Tuto jubilejní show se nám podařilo vyprodat, a díky vaší neutuchající podpoře a nadšení do toho, co v T-Group vytváříme, jsme na vstupném vybrali přes 60 000Kč do Fondu podpory členů T-Group. Děkujeme.

Součástí víkendové akce bylo také Shuffle Café, nově vzniklý projekt pod záštitou T-Group, který nás od této chvíle bude všude doprovázet. Hlavním cílem této pojízdné kavárny bylo vyplnit pauzy a čekání mezi jednotlivými představeními dobrým jídlem a pitím, a udržet tak společenskou atmosféru na co možná nejlepší úrovni. To se podle nekonečných, ale zároveň rozesmátých a trpělivých front na naše bublinkové vafle, obkládané chlebíčky, celou řadu dezertů nebo třeba bezinkovou limonádu povedlo, a my jsme rádi, že jsme pro naše skvělé publikum mohli udělat opět něco málo navíc.

 

Celou událost si dovolujeme zhodnotit jako velice úspěšnou především díky zpětné vazbě, která se k nám dostávala v průběhu celého víkendu. Plačící maminky, bouřlivé potlesky, ale i gratulace a nadšené komentáře a zprávy, které zahltily naše sociální sítě a mailové schránky po spadnutí poslední opony,  jsou pro nás tím nejcennějším důkazem toho, že dělat věci pro ostatní, s maximálním zápalem, a hlavně dát do všeho kousek sebe, je ta správná, pro T-Group jediná cesta, na které má cenu se držet.

Děkujeme každému divákovi, pro kterého jsme v Radosti mohli vystoupit, každému zapálenému rodiči, sponzorům i těm, kteří nás neváhají jakoukoliv cestou podpořit. Dovolujeme si také touto cestou poděkovat všem našim tanečníkům, kteří do toho jdou vždy naplno, našim neúnavným trenérům, celému organizačnímu týmu v čele s Adamem Koširem a hlavnímu choreografovi Tobiáši Koširovi, bez kterých by se každoročně se opakující tradiční show ani zdaleka nedala popsat jako neobyčejná, neopakovatelná, a každým rokem zcela výjimečná.

Děkujeme ❤️

 

Galerie fotografií ze show již brzy… 

Související témata

Mohlo by vás také zajímat

26. 6. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

Zhodnocení MČR 2024

Ve čtvrtek 30.5. se konala další postupová soutěž letošní sezóny, tentokrát právě Mistrovství České republiky ve stepu, které rozhodlo o tom, kteří stepaři si zastepují na pódiu samotného mistrovství světa. V pražském Kongresovém centru, kde se celá akce konala, bylo už od brzkých ranních hodin rušno a náš tým u toho rozhodně nechyběl!

20. 5. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

Zhodnocení kvalifikace na mistrovství České republiky:

Dokázalo T-Group obhájit své místo mezi českou konkurencí a probojovat se tak do dalších soutěží?

25. 4. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

Přípravy na soutěžní sezónu 2024 vrcholí

Stejně jako každý rok, i letos se T-Group úspěšně dostalo až do fáze soutěžní sezóny. Jak bude vypadat ta letošní? Co je jinak? Na co se těšíme a co všechno nás v nejbližší době čeká. To a mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

7. 4. 2024

Tereza Pokorná, Adam Košir

První T-Group ples je úspěšně za námi

Nedávno naše studio uspořádalo svůj premiérový T-Group ples. U každé první akce, kterou pořádáme, máme vždy trochu obavu, aby šlo vše hladce, ale tentokrát byly obavy zbytečné. Celá akce se nesla v pohodovém a přátelském duchu a celkově neskutečně předčila naše očekávání. Nechybělo ani pár nečekaných, zároveň ale příjemných okamžiků, které překvapily i samotné organizátory.

Všechny články